Dla promotorów

JVS group

JVS Group specjalizuje się w promocji, kreacji, produkcji i zarządzaniu tras dużych, międzynarodowych wystaw, koncertów, wydarzeń kulturalnych i widowisk.
Nasze wystawy objazdowe to wysokiej jakości, edukacyjne, rozrywkowe i interaktywne wydarzenia kulturalne. Opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy trasy największej wystawy o podboju kosmosu Cosmos Discovery, wyprodukowaliśmy także znane na całym świecie wystawy, takie jak Inca Gold, Titanic – prawdziwa historia, The Body Exhibition, Mummies Of The World i Tutanchamon.
Od 2000 roku JVS Group organizuje wiele światowych wystaw i wyjątkowych koncertów w Czechach. Stopniowo firma rozszerzyła swoją działalność na Słowację, Polskę i Węgry, działając obecnie na rynku obejmującym ponad 65 milionów potencjalnych widzów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi JVS Group jest niezawodny partner, jeśli chodzi o aspekty techniczne i bezpieczeństwo wystaw i koncertów, niezależnie od miejsca i warunków organizacji wydarzenia. JVS Group to zespół najwyższej klasy ekspertów, którzy zrealizują wydarzenie zgodnie z wymaganiami partnerów i oczekiwaniami widzów. Jednocześnie w ramach współpracy zapewniamy również klarowną i efektywną strategię marketingową, która zapewni sukces wśród odwiedzających i uznanie partnerów biznesowych.

Cosmos discovery

Cosmos Discovery

COSMOS DISCOVERY – największa na świecie objazdowa wystawa pokazująca historię podróży kosmicznych i podboju wszechświata.

Spektakularna wystawa Cosmos Discovery powstała we współpracy z NASA i Cosmosphere Museum. Wystawa przedstawia rozwój lotów kosmicznych od pierwszych, historycznych prób i projektów międzynarodowych po dzisiejsze misje i plany związane z podróżami międzyplanetarnymi w przyszłości. Na wystawie znajduje się ponad 200 oryginalnych obiektów ze Stanów Zjednoczonych, Związku Radzieckiego i innych krajów zaangażowanych w misje kosmiczne. JVS Group z ogromnym sukcesem prezentowała tą wystawę w Czechach, na Słowacji, w Portugalii i we Włoszech.

Inca Gold

The Gold Treasure of the Incas

INCA GOLD – porywająca wystawa o tajemniczej cywilizacji Inków i największym, złotym skarbie w historii.

Wystawa powstała przy wsparciu rządu Peru, z okazji 200-lecia Peru. Chociaż 200 lat może nie wydawać się znaczącym kamieniem milowym z punktu widzenia Europejczyków, korzenie tego kraju sięgają tysięcy lat, a złoty skarb i wiele innych oryginalnych eksponatów są świetnym dowodem na bogatą, intrygującą i pełną nieprzeniknionych tajemnic historię. Odkryj mityczny złoty skarb, tajemniczą walutę i ciążące na cywilizacji klątwy. Wejdź w świat Inków i poznaj krwawą historię osadnictwa obu Ameryk, odkryj stare cywilizacje i ich sekretne rytuały.